سازمان پارکها و فضای سبز


25

رسیدگی و توسعه فضای سبز در بلوارها و میادین اصلی سطح شهر اراک

 رسیدگی و توسعه فضای سبز در بلوارها و میادین  اصلی سطح شهر اراک
مدیر عامل سازمان پارک ها وفضای سبز شهرداری اراک خبر داد:
رسیدگی و توسعه فضای سبز در بلوارها و میادین  اصلی سطح شهر اراک
احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز بابیان خبر فوق گفت: به منظور یکسان سازی توسعه فضای سبز در تمامی مناطق شهری مقرر گردیده،  که کلیه بلوارها و میادین اصلی موجود در شهرک ها مورد بهسازی و مرمت قرار گیرد. بدین منظور پروژه چمن کاری،کاشت گل و نهال و بهبود سیستم آبیاری بلوارها و میادین اصلی در دستور کار سازمان قرار گرفته است.
حسنی افزود: تاکنون عملیات بهبود فضای سبز،چمن کاری و کاشت گل و نهال در بلوارهای منتهی به زیر گذر فراهان، بلوارهای پارک شهر، بوستان گلبرگ، آیت ا... غفاری و همچنین مقابل بازرسی نیروی انتظامی به اتمام رسیده که مجموعا دارای فضای چمن کاری بالغ بر 14 هزار متر مربع می باشد که با انواع گل فصلی و نهال زینت داده شده اند.
وی در ادامه با بیان اهمیت حفظ و توسعه فضای سبز بیان کرد: مهمترین اثرات فضای سبز در شهرها کاهش آلودگی هوا ،کاهش آلودگی صوتی، کاهش درجه حرارت و خنک شدن هوا و افزایش زیبایی شهرها می باشد.
مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک در پایان تاکید کرد: در حال حاضر عملیات بهسازی و توسعه فضای سبز در بلوارهای اصلی و میادین مناطق مختلف شهری در حال اجرا می باشد که طی روزهای آتی به اتمام خواهد رسید.
امتیازات:: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (158)
کد خبر: 2966