ورود |   پنجشنبه 30 دي 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان پارکها و فضای سبز
26
نصب تانکر80000 لیتری در مجتمع تولید گل و نهال سازمان پارک‌ها و فضای سبز به منظور بهینه سازی مصرف آب
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز با بیان خبر فوق گفت: بی تردید آب همواره به عنوان یكی از عناصر اصلی هستی بخش مطرح بوده و خواهد بود. چگونه مصرف كردن آب و به عبارت دیگر مصرف بهینه آب و یا مدیریت بهره برداری از آب از نقطه نظر كمی و كیفی ، با تأكید بر آبیاری فضای سبز به لحاظ‌ اقتصادی و حفظ ارزشهای آن حائز اهمیت بسیار است. ادامه »
26
برف تکانی درختان سوزنی و ترونهای سطح شهر در آستانه فرا رسیدن بهار
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز با بیان خبر فوق گفت: در آستانه آغاز فصل بهار در 24 اسفند ماه شاهد بارش برف و سفید پوش شدن مناطق وسیعی از سطح شهر گردید که از همان ساعات اولیه غروب شنبه که بارش ها از باران به برف تغییر کرد و احتمال آسیب دیدگی به درختان سوزنی و ترون ها قوت گرفت کلیه اکیپ های برف تکانی در سطح شهر مشغول به برف تکانی درختان س... ادامه »
24
انتقال شمشادهای مقابل دادگستری به بوستان مشاهیر
چکیده: با هدف حفظ پوشش فضای سبز وافزایش زیبایی فضای سبز بوستان ها صورت گرفت. ادامه »
24
بهسازی و مرمت آبنماها و میادین سطح شهر همزمان با فرا رسیدن بهار طبیعت
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر فوق گفت: مفهوم شهرها بدون فضای سبز در اشکال گوناگون آن، غیرقابل تصور است. گسترش شهرها باعث تشدید عوارض توسعه شهری بی رویه و ناپایدار شده است، که تشدید آلودگی های محیطی از مهم ترین این عوارض به شمار می آید که خود زمینه ساز از بین رفتن فضاهای سبز درون شهری و تغییر کاربری این گونه ا... ادامه »
21
4 طاووس و یک قرقاول از نژاد سیلور به مجموعه حیوانات پارک وحش اضافه گردید
چکیده: احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک، با بیان خبر فوق گفت: در راستای ساماندهی پارک وحش اراک و تکمیل تنوع زیستی مختلف در شهر اراک و آشنایی همشهریان با گونه های زیستی مختلف و افزایش زیبایی پارک وحش 4 طاووس و یک قرقاول از نژاد سیلور به مجموعه حیوانات پارک وحش اضافه گردید. ادامه »
صفحه 9 از 34اولین   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   آخرین   
مدیرعامل سازمان(احمدحسنی)
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2022 سازمان پارکها و فضای سبز می باشد    شرایط استفاده    قوانین