ورود |   پنجشنبه 30 دي 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان پارکها و فضای سبز
06
معرفی حیوانات موجود در پارک وحش
چکیده: احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک، گفت: پارک وحش اراك به عنوان يكی از جاذبه‌های گردشگری كم نظير استان مركزی و غرب كشور در حاشيه جنوب شرقی شهر اراك واقع شده است. اين باغ وحش با وسعت ۳۲ هكتار از سال ۷۴ توسط سازمان محیط زیست بنا شده که در بهمن ماه سال 1377 تحویل سازمان پارکها و فضای سبز داده شده است و سالانه پذيرای حدود ۸۰... ادامه »
06
بهبود سیستم روشنایی بوستان دانشجو
چکیده: احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک، با بیان خبر فوق گفت: به منظور افزایش رفاه همشهریان و لزوم رسیدگی به بوستان های سطح شهر پس از بررسی های انجام شده از سطح بوستان ها مقرر گردید بوستان های بزرگ سطح شهر که پذیرای تعداد زیادی از گردشگران می باشد از نظر سیستم روشنایی مورد بهسازی قرار گیرند. ادامه »
04
استقبال کودکان و دانش آموزان از برگزاری مسابقه نقاشی سازمان پارکها
چکیده: احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک، گفت: در پی برگزاری جشن های مختلف در هفته درختکاری برای کودکان و دانش آموزان عزیز و فراخوان برگزاری مسابقه نقاشی که اواخر سال گذشته برگزار گردید تاکنون و با گذشت نزدیک به دو ماه، هنوز نقاشی های کودکان به سازمان ارسال می گردد که نشان از استقبال کم نظیر کودکان از برنامه های اجرا شده در هفته در... ادامه »
04
بهسازی سیستم روشنایی بوستان آزادی
چکیده: احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک، با بیان خبر فوق، گفت: طرح بهبود وضعیت روشنایی بوستان های سطح شهر اراک در حال اجرا می باشد. ادامه »
02
مرمت و بهسازی سیستم روشنایی بوستان شهدای گمنام
چکیده: احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک، گفت: بوستان شهدای گمنام یکی از زیباترین بوستانهای سطح شهر می باشد که روزانه و در ایام تعطیل با توجه به موقعیت مناسب بوستان پذیرای تعداد بی شماری از همشهریان و مسافران گرامی است ادامه »
صفحه 6 از 34اولین   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدی   آخرین   
مدیرعامل سازمان(احمدحسنی)
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2022 سازمان پارکها و فضای سبز می باشد    شرایط استفاده    قوانین