ورود |   پنجشنبه 30 دي 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان پارکها و فضای سبز
11
چکیده: روز جهانی کارگر بهانه ای است برای ارج نهادن و تجلیل از مقام انسان های بزرگی که بی تردید پیشرفت و استقلال هر کشوری حاصل تلاش صادقانه این قشر زحمتکش می باشد. ادامه »
10
کاشت بیش از 120اصله نهال در شهرک پردیس
چکیده: احمدحسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک، با بیان خبر فوق گفت: در راستای طرح جامع کاهش آلودگی هوا و گسترش توسعه فضای سبز شهری پروژه کاشت نهال در شهرک پردیس پشت بوستان آزادی صورت پذیرفت. ادامه »
09
اجرای عملیات سم پاشی بوستان ها و درختان سطح شهر اراک
چکیده: عملیات سم پاشی بوستان ها و درختان سطح شهر اراک از اول اردیبهشت آغاز شده است. ادامه »
08
آغاز هرس شمشاد ،ترون و برگ نو در کلیه مناطق سطح شهر
چکیده: احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک، با بیان خبر فوق گفت: فضای سبز شهری بخشی از فضاهای باز شهری است که در عرصه طبیعی یا مصنوعی تحت استقرار درختان، گل ها، شمشادها، چمن ها و سایر گیاهان است که بر اساس نظارت و مدیریت انسان با در نظر گرفتن ضوابط، قوانین و تخصص های مرتبط با آن برای بهبود شرایط زیستی، زیستگاهی و رفاهی شهروندان و مرا... ادامه »
07
تعمیر برجهای نوری تقاطع غیرهمسطح میدان انقلاب
چکیده: احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک، گفت: به منظور تسهیل در تردد خودروها در کمربندی و لزوم رسیدگی دوره ای به زیرگذرهای سطح شهر از لحاظ افزایش امنیت، زیبایی بصری و افزایش رفاه حال رانندگان و همشهریان برجهای نوری مستقر شده در این تقاطع مورد بازبینی و تعمیر قرار گرفت. ادامه »
صفحه 5 از 34اولین   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین   
مدیرعامل سازمان(احمدحسنی)
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2022 سازمان پارکها و فضای سبز می باشد    شرایط استفاده    قوانین