ورود |   پنجشنبه 30 دي 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان پارکها و فضای سبز
16
بازید اعضای کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر
چکیده: در راستای افزایش فضای سبز و تجهیز نمودن پارک های محله ای در اراک بازدیدی توسط اعضای کمیسیون شورای اسلامی شهر اراک و سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری به عمل آمد ادامه »
02
پروژه فضای سبز بلوار مهارت در یک هفته آینده به بهره برداری می رسد
چکیده: دیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری خبر داد: پروژه فضای سبز بلوار مهارت در یک هفته آینده به بهره برداری می رسد مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری از اتمام کار و بهره برداری از فضای سبز بلوار مهارت طی یک هفته آینده خبر داد. علی نجفی در خصوص احداث فضای سبز بلوار مهارت گفت: بعد از برداشت خطوط لوله در رفیوژ وسط بلوار مهارت و تردد زیا... ادامه »
26
 بیانیه سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک برای شرکت گسترده در راهپیمایی روزجهانی قدس
چکیده: بسم الله الرحمن الرحیم بیانیه سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک برای شرکت گسترده در راهپیمایی روزجهانی قدس روز جهانی قدس ، به عنوان میراث و یادگار حضرت امام (ره) بزرگ پرچمدار انسانیت ، خمینی کبیر ، روز بیداری و نمایش قدرت امت اسلام و تحقق آمال مسلمین جهان در رفع ظلم و ستم است و بی شک در این روزدشمن صهیونیستی از وحدت و قدرت مسلمانان بر خود خوا... ادامه »
15
سم‌پاشي عاملي مؤثر در حفظ و نگهداري فضاهاي سبز شهر اراك
چکیده: سم‌پاشي عاملي مؤثر در حفظ و نگهداري فضاهاي سبز شهر اراك سازمان پارك‌ها و فضاي سبز شهرداري اراك با هدف مبارزه عليه آفاتي از قبيل انواع شته، انواع برگ‌خوارها، انواع زنجرك‌ها، انواع كنه‌هاي نباتي و مواردي از اين قبيل اقدام به سم‌پاشي گسترده در مناطق سطح شهر نموده است. علي نجفي مدير عامل سازمان پارك‌ها و فضاي سبز ش... ادامه »
14
گزارش عملکرد 3 ماهه روابط عمومی سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری
چکیده: گزارش عملکرد 3 ماهه روابط عمومی سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری به گزارش روابط عمومی سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک اقدامات و فعالیت های روابط عمومی این سازمان در 3 ماهه اخیر تشریح شد. علی صادقی مسوول روابط عمومی سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک در این خصوص اظهار داشت: این روابط عمومی بنرهایی را به مناسبت های مختلف از جمله به منا... ادامه »
صفحه 34 از 34اولین   قبلی   25  26  27  28  29  30  31  32  33  [34]  بعدی   آخرین   
مدیرعامل سازمان(احمدحسنی)
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2022 سازمان پارکها و فضای سبز می باشد    شرایط استفاده    قوانین