ورود |   جمعه 15 اسفند 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان پارکها و فضای سبز
01
افزایش سرانه فضای سبز لازمه شاداب سازی شهر است
چکیده: حسنی با اشاره به مطلب فوق بیان داشت: بحث فضای سبز یکی از مقوله های بسیار مهم در زندگی شهرنشینی است که با تبلور عینی در سطح شهر نمود پیدا می‌کند. ادامه »
27
گزارش عملکرد سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اراک در نه ماهه نخست سال 91
چکیده: گزارش عملکرد سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اراک در نه ماهه نخست سال 91 احمد حسنی مدير عامل سازمان پارك‌ها و فضاي سبز شهرداری اراک در خصوص اهم اقدامات صورت گرفته توسط این سازمان در راستای برنامه های کاری و اهداف آن در نه ماهه نخست سال 91 اظهار داشت: سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اراک در راستای تحقق اهداف و چشم‌انداز سالا... ادامه »
20
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اراک اعلام کرد: واکاری درختان عاملی در حفظ فضای سبز شهر اراک
چکیده: مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اراک در اعلام خبر فوق اظهار داشت: سازمان مذکور در راستای اجرای پروژه‌های عمرانی شهر اراک اقدام به جابه‌جایی و واکاری درختان مناطقی از سطح شهر نموده است. احمد حسنی واکاری و جابه‌جایی درختان پارک شقایق به پارک شهید باهنر را از اقدامات صورت گرفته در این راستا برشمرد و این مهم را گامی بلند... ادامه »
16
احداث کمربند سبز، نیاز ضروری شهر اراک (2)
چکیده: كمربند سبز به‌صورت كمربندهاي سبز محاط كننده، كمان‌هاي سبز و محورهاي سبز ديده مي‌شود كه مورد اول شناخته شده‌تر از سایر موارد بوده و به‌صورت يك بخش كاملا پوشش دهنده فضاي پيرامون شهرها عمل مي‌نماید. ادامه »
14
احداث کمربند سبز، نیاز ضروری شهر اراک(1)
چکیده: احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اراک خبرداد: احداث کمربند سبز، نیاز ضروری شهر اراک با توجه به رشد فزاینده جمعیت انسانی و توسعه بی حد و حصر تکنولوژی و قرار گرفتن در عصر فرا صنعتی که جوامع بشری از یک طرف با محدودیت منابع جنگلی و از سوی دیگر با آلودگی محیط زیست دست به گریبان هستند، جایگاه فضای سبز نقش بسزلیی را در این دنیا... ادامه »
صفحه 32 از 34اولین   قبلی   25  26  27  28  29  30  31  [32]  33  34  بعدی   آخرین   
مدیرعامل سازمان(احمدحسنی)
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 سازمان پارکها و فضای سبز می باشد    شرایط استفاده    قوانین