ورود |   جمعه 15 اسفند 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان پارکها و فضای سبز
05
آسمانی آبی ‌تر، زمینی سبزتر با مشارکت در روز درختکاری
چکیده: مدیرعامل سازمان پارک ‌ها و فضای سبز شهرداری اراک اظهار داشت: امروزه با صنعتي شدن جوامع بشري درختان نقش مهمی در زندگي بشر ايفا مي‌ كنند و از سويي مقدمات پيشرفت بيشتر صنعت و فناوري را موجب مي ‌شوند و منابع تامين كننده محصولاتي نظير وسايل چوبي، مبلمان، لوازم التحرير (كاغذ، انواع مدادهاي مختلف) ‌الوار و هزاران محصول ديگر محسوب مي&zw... ادامه »
24
واکاری درختان عاملی در زمینه حفظ و احیاء فضای سبز
چکیده: مدیر عامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اراک از اجرای طرح ساماندهی و واکاری درختان دانشگاه به پارک شهید با هنر خبرداد. ادامه »
21
بیانیه سازمان پارک ها و فضای سبز به مناسبت یوم الله 22 بهمن
چکیده: دهه فجر گراميداشت تجلي وعده الهي به آزادگان، مومنين و مستضعفين ميباشد. استمرار هر نهضتي به زنده نگه داشتن انگيزههاي اصلي آن وابسته است. ادامه »
10
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اراک خبرداد: فضای سبز، ریه‌های تنفس شهر محسوب می‌شوند
چکیده: مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اراک خبرداد: فضای سبز، ریه‌های تنفس شهر محسوب می‌شوند با توجه به رشد فزاینده جمعیت انسانی و توسعه بی‌حد و حصر تکنولوژی و قرار گرفتن در عصر فرا صنعتی که جوامع بشری از یک طرف با محدودیت منابع جنگلی و از سوی دیگر با آلودگی محیط زیست دست به گریبان هستند، جایگاه فضای سبز نقش بسزایی را در ا... ادامه »
02
جابه‌جایی و واکاری درختان بلوار قدس
چکیده: مدیر عامل سازمان پارک‌ها و فضا سبز شهرداری اراک با اعلام خبرفوق اظهار داشت: درختان و درختچه‌ها اعضا جدا نشدني محيط زيست هستند و جابه‌جايي آن‌ها يكي از موارد بسيار مهمي است كه چنان‌چه برپايه اصول علمي و با تضمين سلامت درختان انجام پذيرد موجب حفظ بخش وسيعي از سرمايه‌هاي ارزشمند طبيعي خواهد شد ادامه »
صفحه 31 از 34اولین   قبلی   25  26  27  28  29  30  [31]  32  33  34  بعدی   آخرین   
مدیرعامل سازمان(احمدحسنی)
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 سازمان پارکها و فضای سبز می باشد    شرایط استفاده    قوانین