ورود |   پنجشنبه 30 دي 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان پارکها و فضای سبز
22
معبرسازی در بوستان و فضای سبز انتهای خیابان شهداء
چکیده: احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک، گفت: در پی درخواست های ساکنین خیابان شهداء؛ همچنین افزایش رفاه و آسان سازی تردد در بوستان و فضای سبز این منطقه، سازمان پارکها و فضای سبز اقدام به معبر سازی در فضای سبز خیابان شهدا نموده است. ادامه »
22
نصب وسیله بازی پلی اتیلن در بوستان توسکا
چکیده: احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک، گفت: بازی در تقویت جسم و روح کودک تأثیر زیادی دارد. ادامه »
21
بازدید اعضای شورای اسلامی شهر اراک  از سازمان پارکها و فضای سبز
چکیده: احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک، با بیان خبر فوق گفت: اعضای شورای شهر یکشنبه 21 اردیبهشت ماه، از سازمان پارکها و فضای سبز بازدید به عمل آوردند . ادامه »
17
پرورش بیش از 50000 اصله برگ نو درمجتمع تولید گل و نهال کوی صنعتی
چکیده: احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک، با بیان خبر فوق گفت: فضای سبز بخشی از فضاهای باز شهری است که در عرصه طبیعی یا مصنوعی تحت استقرار درختان، گل ها، شمشادها، چمن ها و سایر گیاهان می باشد که بر اساس نظارت و مدیریت انسان با در نظر گرفتن ضوابط، قوانین وتخصص های مرتبط با آن برای بهبود شرایط زیستی و رفاهی شهروندان، حفظ یا بنا می شو... ادامه »
16
افزایش رفاه حال شهروندان با تجهیز نمودن بوستان های سطح شهر به امکانات رفاهی
چکیده: احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر فوق گفت: سازمان مذکور به منظور تجهیز نمودن بوستان های سطح شهر و لزوم رسیدگی به فضای آنها و همچنین در پی درخواست ساکنین شهرک صنایع، اقدام به نصب نیمکت فلزی و سطل زباله به منظور افزایش رفاه حال ساکنین در بوستان شورا نموده است. ادامه »
صفحه 3 از 34اولین   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین   
مدیرعامل سازمان(احمدحسنی)
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2022 سازمان پارکها و فضای سبز می باشد    شرایط استفاده    قوانین