ورود |   جمعه 15 اسفند 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان پارکها و فضای سبز
25
عوامل اجرایی سازمان پارک ها درختان سطح شهر را از سنگینی برف رها کردند
چکیده: سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک پس از بارش نزولات آسمانی به منظور حفظ و نگهداری درختان سطح شهر اقدام به برف تکانی از درختان سطح شهر اراک کرد. ادامه »
18
آغاز عملیات هرس درختان سطح شهر اراک
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: هرس به موقع درختان یکی از اصلی ترین کارهایی است که می توان برای سلامت درخت انجام داد و سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک در راستای اجرای این مهم اقدام به هرس زمستانه درختان و علف های هرز در سطح بوستان ها ،میادین، بلوارها، نوارجنگلی وکمربند سبز شهر اراک به کم... ادامه »
12
آغاز شخم زدن وعلف زنی نوارهای جنگلی در سطح شهر اراک
چکیده: احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان اینکه حفظ و نگهداری فضای سبز از اصلی ترین وظایف سازمان پارک ها و فضای سبز می باشد، بیان داشت: شخم زدن یکی از عملیات مهم جهت آماده سازی زمین و بهبود شرایط فیزیکی آن می باشد. ادامه »
10
شهردار اراک در بازدید سرزده از سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری
چکیده: مهندس محمد ابراهیم عباسی شهردار اراک در سری از بازدیدهای خود به همراه مدیر حراست شهرداری به صورت سرزده از تمامی قسمت ها و واحدهای سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک بازدید به عمل آورد. ادامه »
05
احداث فضای سبز گامی در ارائه خدمات بیشتر به شهروندان اراکی
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: سازمان مذکور در راستای ارائه خدمات بیشتر و بهتر به شهروندان و همچنین کاهش آلودگی هوا که چند ماهی مهمان ناخوانده شهر اراک می باشد، اقدام به احداث فضای سبز در چند نقطه از شهر اراک نموده است ادامه »
صفحه 26 از 34اولین   قبلی   21  22  23  24  25  [26]  27  28  29  30  بعدی   آخرین   
مدیرعامل سازمان(احمدحسنی)
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 سازمان پارکها و فضای سبز می باشد    شرایط استفاده    قوانین