ورود |   جمعه 15 اسفند 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان پارکها و فضای سبز
11
اجرای عملیات واکسینه نمودن حیوانات پارک وحش
چکیده: احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک اذعان داشت: باغ وحش محلی برای نگهداری حیوانات اهلی و وحشی می باشد که هر حیوان را در محل خاص خود که برای آن تهیه شده نگه می دارند که حفظ، مراقبت و نگهداری از این حیوانات بر عهده پرسنل پارک وحش می باشد. ادامه »
08
واکاری درختان واقع در خیابان دکتر حسابی
چکیده: حسنی ضمن بیان این خبر عنوان کرد: ایجاد فضای سبز، درخت، درختچه و شمشادها به نوعی نقش فیلتر کننده هوا را به عهده دارندکه با مکانیزم خود از قبیل جابه جایی گرد و غبار، جذب دی اکسید کربن و در مقابل آزادسازی اکسیژن، جذب ذرات آلوده کننده ای چون منواکسید کربن، دی اکسید گوگرد، هوای تصفیه شده و سالم تری را در اختیار ما قرار می دهند. ادامه »
01
آغاز عملیات کاشت گل فصلی در سطح شهر اراک
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک در پی اعلام خبر فوق اظهار داشت: ارتباط با طبیعت و لذت بردن از مناظر زیبای آن راهی ساده اما مهم جهت کسب آرامش روح و روان آدمی است که در این بین کاشتن گل و گیاه می تواند بیشتر از هر عاملی، شادی و طراوت را به انسان هدیه دهد. ادامه »
30
احداث بوستان حکمت خدمتی دیگر از سازمان پارکها و فضای سبز
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک گفت: سازمان مذکور در راستای توسعه و گسترش فضای سبز، کاهش آلودگی هوای کلان شهر اراک و همچنین افزایش رفاه و نشاط اجتماعی شهروندان، اقدام به احداث بوستان های متعدد از جمله بوستان حکمت در سطح شهر نموده است. ادامه »
27
واکاری درختان در حاشیه تقاطع غیر همسطح فراهان
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: درخت به عنوان عنصر اصلی در فضای سبز شهری و مهمترین عامل توسعه پایدار محیط زیست به شمار می رود،که حفظ و نگهداری از آن به عنوان یکی از وظایف اساسی سازمان پارک ها و فضای سبز به حساب می آید. ادامه »
صفحه 25 از 34اولین   قبلی   20  21  22  23  24  [25]  26  27  28  29  بعدی   آخرین   
مدیرعامل سازمان(احمدحسنی)
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 سازمان پارکها و فضای سبز می باشد    شرایط استفاده    قوانین