ورود |   جمعه 16 خرداد 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان پارکها و فضای سبز
21
اجرای چهارمین مرحله برف تکانی درختان شهر اراک
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری بیان داشت: هم زمان با بارش برف در بیست و یکمین روز زمستان، چهارمین مرحله عملیات برف تکانی توسط سازمان پارک‌ها و فضای سبز انجام شد. ادامه »
18
کارکردهای زیست محیطی به عنوان مهم ترین اثرات فضای سبز در شهر
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک از جابجایی و انتقال شمشادهای واقع در بلوار خیابان میرزای شیرازی به خیابان سیدالشهدا و جابجایی چمن های بوستان کشاورز به میدان ارگ و بلوار قائم مقام خبر داد. ادامه »
17
اجرای سومین مرحله برف تکانی فضای سبز سطح شهر اراک
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک ضمن اعلام این خبر بیان داشت: خوشبختانه شهر اراک با عنایت و لطف خداوند متعال شاهد سومین بارش برف بوده که طی آخرین بارش، مناطق وسیعی از سطح شهر اراک سفید پوش گردید. ادامه »
16
نصب وسایل بازی پلی اتیلن در بوستانهای اصلی سطح شهر
چکیده: احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک، با بیان خبر فوق گفت: بازی در تقویت جسم و روح کودک تأثیر زیادی دارد. کودک در بازی با سایر کودکان، چگونگی ایجاد ارتباط با آنان را یاد می گیرد، دیگران را بهتر می شناسد و از خود نیز شناخت بهتری پیدا می کند. بازی، عواطف و احساسات کودک را بیدار می کند و او را به سوی زندگی اجتماعی و قبول مسوولیت ... ادامه »
15
لایروبی قنوات سطح شهر گامی دیگر در جهت بهره برداری از منابع آبی
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: قنات در واقع مجرايي زير زميني می باشد كه آب را از بالادست به پايين دست بويژه در مناطق كم آب منتقل مي كند. ادامه »
صفحه 24 از 34اولین   قبلی   19  20  21  22  23  [24]  25  26  27  28  بعدی   آخرین   
مدیرعامل سازمان(احمدحسنی)
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 سازمان پارکها و فضای سبز می باشد    شرایط استفاده    قوانین