ورود |   جمعه 16 خرداد 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان پارکها و فضای سبز
02
مروری بر عملکرد نه ماهه سازمان پارک ها و فضای سبز
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک طی اعلام گزارشی از عملکرد نه ماهه سازمان بیان داشت: طبق اساسنامه یکی از اصلی ترین وظایف سازمان پارک ها حفظ، گسترش و نگه داری از فضای سبز می باشد که همواره در این راه مهم قدم بر می دارد، چرا که زیبایی و نشاط در سطح شهر به میزان بسیار قابل توجه ای به فضای سبز بستگی دارد. ادامه »
01
احداث بوستان عرفان گامی دیگر در جهت خدمت رسانی به همشهریان
چکیده: احمد حسنی، مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان این خبر گفت: امروزه مفهوم شهرها بدون وجود فضای سبز مؤثر در اشکال گوناگون آن قابل تعریف نیست. شهرها به عنوان کانون های تمرکز فعالیت و زندگی انسان ها برای اینکه بتوانند پایداری خود را تنظیم کنند چاره ای جز پذیرش ساختار و کارکردی متأثر از سیستم های طبیعی ندارند. در این میان فضاهای سبز ش... ادامه »
28
اجرای پنجمین مرحله برف تکانی فضای سبز سطح شهر اراک
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک اذعان داشت: شهر اراک برای پنجمین بار مصادف با میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) با عنایت و لطف خداوند متعال شاهد بارش نزولات آسمانی برف بود. ادامه »
26
اجرای سیستم آبیاری بارانی در کلیه پروژه های فضای سبز
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر فوق گفت: طبق مطالعات به عمل آمده، نسبت توليد به ازاء هر واحد آب مصرفى در آبيارى بارانی نسبت به ساير روش‌ها بیشتر می باشد و علت این امر آبیاری مداوم و به دفعات زیاد محسوب می شود که در این راستا رطوبت خاک همواره بالا رفته و گياه تحت تنش آبى قرار نمى‌گيرد. ادامه »
25
ایجاد فضای سبز در میادین و لچکی های شهرک حمید
چکیده: مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز با بیان خبر فوق اظهار داشت: مفهوم شهرها بدون فضای سبز در اشکال گوناگون آن غیر قابل تصور است. گسترش بی رویه شهرها باعث تشدید عوارض توسعه ناپایدار شهری شده است که افزایش آلودگی های محیطی از مهمترین آن به شمار می آید و زمینه ساز از بین رفتن فضاهای سبز درون شهری و تغییر کاربری این گونه اراضی خواهد بود. ادامه »
صفحه 23 از 34اولین   قبلی   18  19  20  21  22  [23]  24  25  26  27  بعدی   آخرین   
مدیرعامل سازمان(احمدحسنی)
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 سازمان پارکها و فضای سبز می باشد    شرایط استفاده    قوانین