ورود |   جمعه 16 خرداد 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان پارکها و فضای سبز
12
دیدار پرسنل سازمان پارک ها و فضای سبز با مراجع تقلید در قم به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر فوق گفت: در آیات قرآن و روایات معصومین (ع) نسبت به سفرهای زیارتی تاکید شده و حتی خداوند ثوابی را هم برای این سفرها قائل نموده و در این مکان ها انسان راحت تر می تواند به اهداف مورد نظر اسلام در سفر دست یابد. ادامه »
09
بهسازی و اصلاح سیستم برق رسانی بوستان جنگلی شهید باهنر
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر فوق مبنی بر اینکه طرح بهبود وضعیت برق بوستان های سطح شهر اراک در حال اجرا می باشد، اظهار داشت: تامین روشنایی بوستان های سطح شهر یکی از دغدغه ها و ضرورت های همیشگی به منظور ارائه خدمات به شهروندان می باشد. ادامه »
07
آغاز عملیات واکسینه نمودن پرندگان پارک وحش
چکیده: احمدحسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر گفت: با توجه به بالا بودن میزان آلودگی ها و خطر ابتلا گله های طیور به بیماری های مختلف، آگاهی از مسایل مختلف امنیت زیستی و راه های پیشگیری، مسئله کنترل و درمان بسیار حیاتی است که در میان راه ها و روش های موجود پیشگیری، واکسیناسیون به عنوان یکی از ابزارهای پر ارزش در پیشگیری از برو... ادامه »
06
بازدید سرزده شهردار کلان شهر اراک از سازمان پارکها و فضای سبز
چکیده: مهندس محمد ابراهیم عباسی شهردار شهر اراک، حجت اله مرادی معاون فنی و عمرانی و مجتبی خراجی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری اراک روز یکشنبه 6 بهمن ماه سال جاری به صورت سرزده از سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری بازدید به عمل آوردند. ادامه »
05
عاملی جهت ارتقا آموزش و فرهنگ حفظ و توسعه فضای سبز
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک از حضور پرسنل سازمان در همایش پیاده روی خانوادگی صبح و نشاط خبر داد و افزود: این سازمان به منظور ارج نهادن به همشهریان اراکی و همچنین در راستای افزایش فرهنگ حفظ و نگهداری فضای سبز شهری در جهت افزایش نشاط و سلامت اجتماعی افراد، در همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی صبح و نشاط شرکت نمود. ادامه »
صفحه 22 از 34اولین   قبلی   17  18  19  20  21  [22]  23  24  25  26  بعدی   آخرین   
مدیرعامل سازمان(احمدحسنی)
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 سازمان پارکها و فضای سبز می باشد    شرایط استفاده    قوانین