ورود |   دوشنبه 31 شهريور 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان پارکها و فضای سبز
17
درخواست از همشهریان به منظور جلوگیری از هرس خود سرانه و شخصی درختان سطح شهر
چکیده: احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر فوق گفت: به طور کلی پیراستن(هرس کردن) عبارتست از قطع کامل یا جزئی شاخه، ریشه، پوست، برگ و یا گل و میوه به منظور تحت تاثیر قرار دادن و هدایت نحوه رشد و باروری گیاه، همچنین پیراستن یکی از عملیات مهم باغبانی می باشد که از حدود سه هزار سال پیش شناخته شده و مورد استفاده قرار می گرفته... ادامه »
17
گزارشی دیگر از معرفی پارک وحش به عنوان جاذبه گردشگری اراک
چکیده: احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک در معرفی قسمت دوم پارک وحش به عنوان يكي از جاذبه‌هاي گردشگري كم نظير استان مركزي و غرب كشور که درحاشيه جنوب شرقي شهر اراك واقع شده گفت: اين باغ وحش با وسعت ۳۲ هكتار از سال ۷۴ توسط سازمان محیط زیست بنا شده که در بهمن ماه سال 1377 تحویل سازمان پارک ها و فضای سبز داده شده و سالانه پذيراي ... ادامه »
17
انتقال خط لوله آب غیر شرب از بوستان لاله به کوی صنعتی
چکیده: احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر فوق گفت: مطالعات طراحي شبكه هاي آب رساني و آبياري فضاي سبز، در راستاي سياست صحيح جداسازي شبكه آب شرب از شبكه آب فضاي سبز در جهت تعديل شرايط بحران آب، بهبود شرايط زيست محيطي و كاهش سهم مصرف آب فضاي سبز از بخش آب تصفيه شده شهرها و كاهش هزينه هاي مرتبط و افزايش راندمان آبياري براي ... ادامه »
17
هرس 300 اصله درخت واقع در خیابان قائم مقام
چکیده: احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک از اجرای عملیات هرس درختان خیابان قائم مقام به منظور جلوگیری از خطرات ناشی از بریدگی کابل های برق خبر داد و گفت: در پی بررسی های صورت گرفته از خیابان قائم مقام و گزارشات مردمی از وجود تداخل درختان خیابان با کابل های  فشارقوی برق مقرر گردید، با هماهنگی صورت گرفته بین شرکت برق و سازمان پا... ادامه »
15
برف تکانی درختان در هفتمین بارش برف توسط سازمان پارکها و فضای سبز
چکیده: احمد حسنی، مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز با اعلام این خبر گفت: برای هفتمین بار در تاریخ 13و 14 بهمن ماه، شاهد بارش برف در سطح شهر اراک بودیم که در ساعات ابتدایی صبح دوشنبه سبب سفید پوش شدن مناطق وسیعی از سطح شهر گردید. ادامه »
صفحه 20 از 34اولین   قبلی   15  16  17  18  19  [20]  21  22  23  24  بعدی   آخرین   
مدیرعامل سازمان(احمدحسنی)
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 سازمان پارکها و فضای سبز می باشد    شرایط استفاده    قوانین