ورود |   دوشنبه 31 شهريور 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان پارکها و فضای سبز
21
بیانیه سازمان پارکها وفضای سبز شهرداری اراک به مناسبت 22بهمن 92
چکیده: بیانیه سازمان پارکها وفضای سبز شهرداری اراک به مناسبت 22بهمن 92 ((جاء الحق وز هق الباطل)) 22 بهمن ماه، روز برتري قدرت اراده الهي بر مكر دشمنان و يادآور نقش آفريني عقيده، در ميدان مبارزات رهايي بخش و شاهد توانايي دين در حركت آفريني، شورگستري، اميدبخشي و بيدادگري تحت زعامت بزرگمرد تاريخ جهان اسلام بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (ره) ا... ادامه »
20
عملیات بهسازی و مرمت تابلوهای بوستانهای سطح شهر اراک گامی دیگر در جهت خدمت رسانی به مردم شریف اراک
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز با بیان خبر فوق گفت: با توجه به وضعیت زیست محیطی کنونی شهرها و نیز عنایت به آینده شهر و شتاب روند شهرنشینی در ایران تجدید نظر در شیوه های طراحی پارک های شهری بسیار ضروری به نظر می رسد. ادامه »
20
اجرای عملیات هرس درختان سطح شهر اراک، بعد از اتمام بارش برف
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک اظهار داشت: از آنجایی که هرس به موقع درختان یکی از اصلی ترین کارهایی است که می توان برای سلامت درخت انجام داد، سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک به کمک 50 نفر از نیروهای خود اقدام به هرس زمستانه درختان و علف های هرز در سطح بوستان ها، میادین، بلوارها، نوارجنگلی وکمربند سبز نموده است. ادامه »
19
شروع طرح مطالعاتی تصفیه آب های سطحی شهر اراک و استفاده از پس آب مذبور به منظور آبیاری فضای سبز
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر فوق گفت: بی تردید آب همواره به عنوان یكی از عناصر اصلی هستی بخش و زنده نگهدارنده موجودات مطرح بوده و خواهد بود و از طرفی فضای سبز به عنوان یكی از مؤثرترین پدیده‌های محیط زیست، پیوسته و در همه ادوار و با هر فرهنگ و آئینی مورد تأیید و تأكید بوده است. ادامه »
19
بهسازی و مرمت سرویس های بهداشتی سطح شهر خدمتی دیگر از سازمان پارک ها و فضای سبز
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر فوق گفت: در راستای ارج نهادن به همشهریان و افزایش رفاه و زیبایی بوستان های سطح شهر، سازمان پارک ها و فضای سبز اقدام به مرمت و بهسازی سرویس های بهداشتی سطح شهر نموده است. ادامه »
صفحه 19 از 34اولین   قبلی   14  15  16  17  18  [19]  20  21  22  23  بعدی   آخرین   
مدیرعامل سازمان(احمدحسنی)
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 سازمان پارکها و فضای سبز می باشد    شرایط استفاده    قوانین