ورود |   دوشنبه 31 شهريور 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان پارکها و فضای سبز
26
جابجایی شمشادهای بلوار کناری بوستان مطالعه به پارک شهر
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر فوق گفت: فضای سبز شهری بخشی از فضاهای باز شهری می باشد که در عرصه های طبیعی یا مصنوعی آن تحت استقرار درختان، گل ها، شمشادها، چمن ها و سایر گیاهان است، که براساس نظارت و مدیریت انسان با در نظر گرفتن ضوابط، قوانین وتخصص های مرتبط با آن برای بهبود شرایط زیستی، زیستگاهی و رفاهی شهرون... ادامه »
24
اطلاعیه شماره یک سازمان پارک ها و فضای سبز در خصوص فرا رسیدن هفته درختکاری
چکیده: حضرت رسول (ص) فرمود: خداوند درخت را براي انسان آفريد از اين رو او بايد درخت را بکارد، آن را آبياري کند و در حفظ آن بکوشد. ادامه »
23
اجرای طرح بازسازی و مرمت نمازخانه های بوستان های سطح شهر
چکیده: احمد حسنی، مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز با بیان خبر فوق گفت: انسان همیشه به نماز و ارتباط به خداوند باریتعالی محتاج است و همانگونه که در 21 آیه شریفه از قرآن کریم اشاره و تاکید شده، اقامه نماز نیز باید از برجسته ترین امور واجب بر عهده مسلمانان باشد. ادامه »
23
معرفی پارک وحش به عنوان یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری اراک
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک در ادامه معرفی پارک وحش اراک اظهار داشت: طی دو گزارش اول و دوم، امکانات و انواع گونه های جانوری معرفی گردید و در گزارش سوم عملکرد مقایسه ای پارک وحش از زمان تحویل از سازمان حفاظت محیط زیست تاکنون مورد بررسی قرار داده شده است. ادامه »
21
بهینه سازی مصرف آب غیرشرب با نصب کنتور بر روی چاه های سطح شهر
چکیده: احمد حسنی، مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک، با بیان خبر فوق گفت: سرزمین ایران به جهت اقلیمی که خود متاثر از موقعیت جغرافیایی آن است، جزء مناطق خشک و نیمه خشک به حساب می آید. از این رو روند رو به کاهش نزولات آسمانی، کاهش محسوس آب های سطحی و افت مستمر سطح آب های زیرزمینی از موضوعات مهم مورد بحث در سالهای اخیر بوده است. ادامه »
صفحه 18 از 34اولین   قبلی   13  14  15  16  17  [18]  19  20  21  22  بعدی   آخرین   
مدیرعامل سازمان(احمدحسنی)
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 سازمان پارکها و فضای سبز می باشد    شرایط استفاده    قوانین