ورود |   پنجشنبه 02 بهمن 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان پارکها و فضای سبز
28
واگذاری 300 هکتار از اراضی سطح شهر اراک به سازمان پارکها و فضای سبز
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک، با بیان خبر فوق اعلام کرد: براساس هماهنگی های صورت گرفته بین شهرداری اراک، استانداری و سازمان پارک ها و فضای سبز با اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی حدود 300 هکتار از اراضی مناطق چقا، دره گردو و کوه مستوفی به سازمان پارک ها و فضای سبز تحویل داده شد. ادامه »
27
خودداری از هرس خودسرانه درختان به منظور حفظ سلامت درختان و نگهداری فضای سبز
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک، با بیان خبر فوق گفت: هرس درختان سطح شهر یک فرآیند تخصصی است و باید زیر نظرکارشناسان سازمان صورت پذیرد چرا که نکات زیادی است که باید به آن توجه نمود تا از صدمه به درخت جلوگیری گردد. ادامه »
27
اجرای عملیات هرس درختان در سطح شهر اراک
چکیده: احمد حسنی، مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر فوق گفت: در يك تعريف كلي بايد گفت هرس Pruning عبارت است از قطع كامل يا جزئي قسمت هاي مختلف گياه به منظور تحت تاثير قرار دادن و هدايت مسير رشد و باروري گياه. ادامه »
27
اولین نشست برنامه ریزی همایش بزرگ درخت کاری شهرداری اراک
چکیده: طی برگزاری جلسه ای با حضور مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک، مسوولین روابط عمومی سازمان های پارک ها و فضای سبز و فرهنگی ورزشی و همچنین کارشناسان مربوطه؛ به برنامه ریزی و هماهنگی در خصوص برگزاری همایش بزرگ روز درخت کاری پرداخته شد. ادامه »
26
انتقال چمن های بلوار مهارت به پارک شهر به منظور ایجاد باغچه در استقبال از بهار
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر فوق اظهار داشت: با آرایش گل ها می توان به زیبایی فضاهای شهری افزود. حتی اگر گل ها به خودی خود جنبه تزیینی نداشته باشند، می توان آنها را در ترکیب با درختان و بوته ها و روی چمن ها بیشتر به رخ کشید. ادامه »
صفحه 17 از 34اولین   قبلی   12  13  14  15  16  [17]  18  19  20  21  بعدی   آخرین   
مدیرعامل سازمان(احمدحسنی)
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 سازمان پارکها و فضای سبز می باشد    شرایط استفاده    قوانین