ورود |   دوشنبه 31 شهريور 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان پارکها و فضای سبز
03
اطلاعیه شماره دو سازمان پارک ها و فضای سبز در خصوص فرا رسیدن هفته درختکاری
چکیده: به مناسبت نزدیک شدن به هفته درختکاری و لزوم کاشت نهال در بهترین زمان ممکن که از تاریخ 10 لغایت 16 اسفند ماه انجام خواهد شد ادامه »
01
پرورش انواع گل برای استقبال از بهار در مجتمع تولید گل و نهال
چکیده: احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر فوق گفت: با توجه به اهمیت وجود گل های فصلی برای زیبا سازی منظر شهری، ایجاد روحیه نشاط وشادابی در شهروندان، سازمان پارک ها وفضای سبز اقدام به پرورش گل های فصلی بهاره در مجتمع تولید گل و نهال نموده است. ادامه »
30
قلمه زدن بیش از 200 هزار اصله برگ نو (شمشاد) درمجتمع تولید گل و نهال
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر فوق گفت: قلمه زدن و پرورش گل های زینتی در زیباسازی شهری از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و ازدیاد بسیاری از گیاهان و درختان چوبی همانند نارون مجنون، بید مجنون، درخت نوئل و غیره تنها به وسیله پیوند مقدور می باشد و به وسیله سایر روش های ازدیاد گیاه قابل تکثیر نمی باشد، ضمنا ازدیاد ب... ادامه »
28
چمن کاری و مرمت فضای سبز بلوار قائم مقام
چکیده: احمد حسنی، مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک، گفت: توسعه ی سریع تکنولوژی و صنعت، موجب رشد بی رویه جمعیت و مهاجرت به شهرها و در نهایت حاشیه نشینی می گردد که متأسفانه تخریب سریع فضای سبز داخل و اطراف شهر را در پی دارد. ادامه »
28
برف تکانی درختان سطح شهر اراک در بارش رحمت الهی
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز با بیان خبر فوق اعلام کرد: همزمان با بارش نزولات آسمانی در شهر اراک علاوه بر اقدامات صورت گرفته در راستای رفع مشكل ها و روان سازی حركت در معابر کوی صنعتی، عوامل اجرايی اداره فضای سبز، اقدام به برف تكانی و سبك سازی درختان، بوته های فضای سبز و بوستان های سطح شهر نمودند. ادامه »
صفحه 16 از 34اولین   قبلی   11  12  13  14  15  [16]  17  18  19  20  بعدی   آخرین   
مدیرعامل سازمان(احمدحسنی)
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 سازمان پارکها و فضای سبز می باشد    شرایط استفاده    قوانین