ورود |   دوشنبه 31 شهريور 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان پارکها و فضای سبز
06
اطلاعیه سوم سازمان پارکها و فضای سبز به مناسبت فرا رسیدن هفته درختکاری و واگذاری نهال به اشخاص و سازمانها
چکیده: اطلاعیه سوم سازمان پارکها و فضای سبز به مناسبت فرا رسیدن هفته درختکاری و واگذاری نهال به اشخاص و سازمانها با توجه به نزدیک شدن به هفته درختکاری به اطلاع می رساند آن دسته از همشهریان گرامی که مایل به کاشت نهال در مقابل منازل، باغچه ها، بلوارهای روبروی مجتمع های مسکونی و یا سازمانها و نهادهای دولتی و غیردولتی سراسر شهر اراک درخواست کاشت نهال در &nbs... ادامه »
04
شروع عملیات آماده سازی 128/5 هکتار از اراضی چقا جهت کاشت درخت
چکیده: احمد حسنی، مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز با بیان خبر فوق گفت: با هماهنگی صورت گرفته و واگذاری 128/5هکتار از اراضی منطقه چقا به سازمان پارکها و فضای سبز، عملیات تسطیح، علامت گذاری، شخم زدن و چاله کنی در سطح وسیعی از منطقه آغاز گردید. ادامه »
03
انتقال شمشاد به محوطه داخلی بوستان گلبرگ به مساحت 400 متر
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر فوق گفت: فضای سبز شهری بخشی از فضاهای باز شهری می باشد، که در عرصه های طبیعی یا مصنوعی تحت استقرار درختان، گل ها، شمشادها، چمن ها و سایر گیاهان است. ادامه »
03
شروع عملیات جابجایی بیش از 120 اصله از درختان حاشیه خیابان میرزای شیرازی
چکیده: احمد حسنی، مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز از اجرای پروژه واکاری و بازکاشت درختان در خیابان میرزای شیرازی، حاشیه رودخانه به منظور همکاری با پروژه عمرانی شهرداری و انتقال آن به جنگل شهید بختیاری خبرداد. ادامه »
03
برگزاری جلسه هماهنگی برگزاری هفته درختکاری با مدیران مهدکودک های سطح شهر
چکیده: به منظور افزایش آمادگی و برپایی هر چه بهتر جشن هفته درختکاری، جلسه هماهنگی در محل اداره بهزیستی شهرستان اراک برگزار گردید. ادامه »
صفحه 15 از 34اولین   قبلی   10  11  12  13  14  [15]  16  17  18  19  بعدی   آخرین   
مدیرعامل سازمان(احمدحسنی)
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 سازمان پارکها و فضای سبز می باشد    شرایط استفاده    قوانین