ورود |   جمعه 15 اسفند 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان پارکها و فضای سبز
11
دومین روز از هفته درختکاری با شعار کاشت نهال و سنت نبوی
چکیده: سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک در ادامه سری برنامه های خود به مناسبت هفته درختکاری، اقدام به برگزاری مراسم کاشت نهال با حضور مسوولین شهرداری و NGO های دوستدار طبیعت در بوستان گل نرگس نمود. ادامه »
11
آغاز هفته درختکاری با شعار سرباز، امنیت  فضای سبز
چکیده: مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک از برگزاری مراسم کاشت نهال در پادگان پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی به مناسبت آغاز هفته درختکاری و با شعار سرباز، امنیت و فضای سبز خبر داد. ادامه »
11
برگزاری اولین جشن روز هفته درختکاری با حضور مهدهای کودک و مدارس
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر فوق گفت: کودکان آینده سازان فردای کشورند و خانواده اولین و اصلی ترین نهاد آموزشی در جامعه می باشد، لذا افزایش آگاهی خانواده ها در زمینه حفظ و نگهداری فضای سبز و انتقال آن به کودکان به عنوان سازندگاه اصلی فردای جامعه سبب خواهد شد تا همگان خود را در برابر فضای سبز شهرشان مسوول دانس... ادامه »
10
 معرفی برنامه های سازمان پارک ها و فضای سبز در هفته درختکاری
چکیده: احمد حسنی، مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان مطلب فوق افزود: همزمان با آغاز هفته درختکاری در فاصله زمانی 10 لغایت 16 اسفند ماه سال جاری، سازمان پارک ها و فضای سبز با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، برنامه هایی را در راستای اجرای هر چه باشکوه تر این ایام تدوین کرده است که به استحضار همشهریان گرامی می رساند. ادامه »
10
حضور مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز در برنامه تلویزیونی بی تعارف شبکه آفتاب استان مرکزی
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک به منظور ارج نهادن به همشهریان فهیم شهر اراک و همچنین بررسی مشکلات موجود در حوزه فضای سبز در برنامه زنده تلویزیونی شرکت کرد و به سوالات و خواسته های شهروندان به صورت واضح پاسخ گفت. ادامه »
صفحه 13 از 34اولین   قبلی   8  9  10  11  12  [13]  14  15  16  17  بعدی   آخرین   
مدیرعامل سازمان(احمدحسنی)
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 سازمان پارکها و فضای سبز می باشد    شرایط استفاده    قوانین