ورود |   جمعه 15 اسفند 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان پارکها و فضای سبز
13
برگزاری چهارمین جشن هفته درختکاری با حضور مهدهای سطح شهر اراک
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر فوق گفت: کودکان آینده سازان فردای کشورند و خانواده اولین و اصلی ترین نهاد آموزشی در جامعه می باشد که افزایش آگاهی خانواده ها در زمینه حفظ و نگهداری فضای سبز و انتقال آن به کودکان به عنوان سازندگاه اصلی فردای جامعه سبب خواهد شد تا همگان خود را در برابر فضای سبز شهرشان مسوول دانسته... ادامه »
12
برگزاری سومین جشن از سومین روز هفته درختکاری با حضور مدارس و مهدهای سطح شهر
چکیده: با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی سومین جشن از سری جشن های هفته درختکاری در روز دوشنبه 11اسفند ماه 92در فرهنگسرای شهر واقع در کوی صنعتی برگزار شد. ادامه »
12
انتقال چمن های بلوار مهارت به بلوار کنار پارک شهر به منظور افزایش زیبایی بصری مرکز شهر
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر فوق گفت: فضای سبز شهری بخشی از فضاهای باز شهری است که در عرصه های طبیعی یا مصنوعی آن تحت استقرار درختان، گل ها، شمشادها، چمن ها و سایر گیاهان است که بر اساس نظارت و مدیریت انسان با در نظر گرفتن ضوابط، قوانین و تخصص های مرتبط با آن برای بهبود شرایط زیستی، زیستگاهی و رفاهی شهروندان... ادامه »
12
برگزاری مراسم کاشت نهال در بوستان کلاله واقع در سردشت
چکیده: حسنی ضمن بیان اهمیت درختان ادامه داد: با استعانت از خداوند متعال سومین مراسم کاشت نهال در بوستان کلاله در ساعت 10 صبح و با حضور شهردار و مسوولین شهرداری و کارشناسان سازمان پارک ها و فضای سبز برگزار گردید. ادامه »
12
جشن دومین روز هفته درختکاری با حضور مدارس و مهدهای سطح شهر
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک، با بیان خبر فوق گفت: با استعانت از خداوند متعال و به منظور برپایی هر چه باشکوه‌تر مراسم هفته درختکاری دومین جشن از سری جشن های هفته درختکاری در روز یکشنبه 11 اسفندماه در فرهنگسرای شهر واقع در کوی صنعتی برگزار شد. ادامه »
صفحه 12 از 34اولین   قبلی   7  8  9  10  11  [12]  13  14  15  16  بعدی   آخرین   
مدیرعامل سازمان(احمدحسنی)
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 سازمان پارکها و فضای سبز می باشد    شرایط استفاده    قوانین