ورود |   جمعه 15 اسفند 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان پارکها و فضای سبز
17
برگزاری آخرین جشن هفته درختکاری با نام کودک، زندگی و فضای سبز در فرهنگسرای شهر
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک، گفت: کودکان آینده سازان فردای کشورند و خانواده اولین و اصلی ترین نهاد آموزشی در جامعه است. افزایش آگاهی خانواده ها در زمینه حفظ و نگهداری فضای سبز و انتقال آن به کودکان به عنوان سازندگان اصلی فردای جامعه سبب خواهد شد تا همگان خود را در برابر فضای سبز شهر مسوول دانسته و زمینه های همکاری و مش... ادامه »
14
پنجمین روز هفته درختکاری با شعار تعلیم و تربیت و فضای سبز
چکیده: احمد حسنی، مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک، گفت: با توجه به اهمیت آموزش و تعلیم و تربیت در سنین پایین به خصوص مقطع دبستان و پیوند این تعالیم با گسترش فرهنگ حفظ و نگهداری فضای سبز، پنجمین روز از هفته درختکاری با نام "تعلیم، تربیت و فضای سبز" نامگذاری شد که مراسم کاشت نهال به صورت نمادین و به منظور ارج نهادن به دانش آموزان و معلمین کوش... ادامه »
14
برگزاری پنجمین مراسم جشن هفته درختکاری با حضور مهدهای سراسر شهر
چکیده: احمد حسنی، مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز با بیان خبر فوق گفت: با استعانت از خداوند متعال و به منظور برپایی هر چه باشکوه تر مراسم هفته درختکاری، پنجمین جشن از سری جشن های هفته درختکاری در روز چهارشنبه 14 اسفندماه، در فرهنگسرای شهر واقع در کوی صنعتی برگزار شد. ادامه »
14
برگزاری مراسم کاشت نهال با شعار صنعت، سلامت و فضای سبز در کارخانه آذرآب
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر فوق گفت: به دنبال برگزاری جشن های هفته درختکاری و کاشت گسترده نهال در سطح شهر، مراسم کاشت نهال با شعار صنعت، سلامت و فضای سبز، 13 اسفندماه سال جاری با حضور معاونین خدمات شهری، اداری مالی، مدیر امور مالی، قائم مقام کارخانه صنعتی آذرآب و جمعی از کارشناسان سازمان پارک ها در کارخانه ... ادامه »
14
مراسم کاشت نهال در کارخانه صنعتی گداختار
چکیده: احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر فوق گفت: در ادامه سری برنامه های هفته درختکاری در سطح شهر و بعد از اجرای مراسم کاشت نهال در محوطه کارخانه آذر آب، این بار مراسم کاشت نهال در محوطه کارخانه صنعتی گداختار با حضور معاونین خدمات شهری، اداری مالی، مدیران اداره مالی و اداره روابط عمومی، مدیر عامل، مهندسین و کارگران کا... ادامه »
صفحه 11 از 34اولین   قبلی   6  7  8  9  10  [11]  12  13  14  15  بعدی   آخرین   
مدیرعامل سازمان(احمدحسنی)
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 سازمان پارکها و فضای سبز می باشد    شرایط استفاده    قوانین