ورود |   پنجشنبه 30 دي 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان پارکها و فضای سبز
19
گزارش فعالیت های انجام شده سازمان پارک ها و فضای سبز در هفته درختکاری
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارکها وفضای سبز شهرداری اراک، گفت: با استعانت از خداوند متعال امسال نیز همچون سالهای گذشته مراسم هفته درختکاری از 10 لغایت 16اسفند ماه در شهر اراک اجرا گردید و سازمان پارکها و فضای سبز با همکاری سازمانهای مختلف شهرداری در راستای توسعه و حفظ فضای سبز شهری و افزایش فرهنگ نگهداری از این گنجینه های طبیعی بسیار فعالیت نمود. ادامه »
18
کاشت نهال در بوستان 45 هکتاری واقع در انتهای هپکو
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر فوق گفت:به منظور ارج نهادن به گروه های دوستدار محیط زیست و در راستای طرح جامع کاهش آلودگی هوا و گسترش توسعه فضای سبز شهری، پروژه کاشت نهال در بوستان 45 هکتاری انتهای هپکو با حضور موسسه زیست محیطی سبز اندیشان و پیش دبستانی امید فردا آغاز گردید. ادامه »
18
کاشت گل های فصلی بهاره در میادین و بلوارهای سطح شهر
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر فوق گفت: سازمان مذکور به منظور افزایش زیبایی بصری شهر و افزایش آرامش روانی همشهریان اراکی، امسال نیز همچون سال های گذشته اقدام به کاشت گل های متنوع متناسب با آب و هوای شهر اراک نموده است. ادامه »
17
گرامیداشت روز پرستار و برگزاری مراسم کاشت نهال در محوطه بیمارستان آیت ا... خوانساری
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک، گفت: طبیعت و فضای سبز، قلب تپنده زیستگاه های بشری هستند. فطرت انسان به گونه ای آفریده شده است که توانایی های بسیاری دارد و این توانایی ها بدون ارتباط با زیبایی های طبیعی در زندگی شهری، به افسردگی و خمودی می گراید و بالطبع در پرتو بهره مندی از فضای سبز خلاقیت های انسان شکوفا می گردد. ادامه »
17
آغاز کاشت نهال در 128 هکتار از اراضی چقا همزمان با روز درختکاری
چکیده: احمد حسنی، مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز با بیان خبر فوق گفت: با استعانت از خداوند متعال پروژه کاشت نهال در منطقه چقا با برگزاری جشن بزرگ درختکاری جمعه 16 اسفند ماه، در ساعت 10 صبح با همراهی تعداد زیادی از همشهریان و مسوولین شهری آغاز گردید. ادامه »
صفحه 10 از 34اولین   قبلی   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدی   آخرین   
مدیرعامل سازمان(احمدحسنی)
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2022 سازمان پارکها و فضای سبز می باشد    شرایط استفاده    قوانین