ورود |   پنجشنبه 30 دي 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان پارکها و فضای سبز

(آرشیو نویسنده arak)

02
مروری بر عملکرد سازمان پارکها و فضای سبز در فروردین ماه 93
چکیده: احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبزشهرداری اراک، در خصوص عملکرد این سازمان، بیان کرد: سازمان پارکها و فضای سبز در طول فروردین اقدامات زیادی را در حوزه حفظ و توسعه فضای سبز شهری انجام داده است. ادامه »
30
بازدید مدارس و مهد کودک های سطح شهر اراک از پارک وحش
چکیده: احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک، گفت: اهمیت باغ های وحش در حفظ و نگهداری گونه های جانوری بر کسی پوشیده نیست. این مراکز در صورت رعایت اصول زیست محیطی و بهداشتی می توانند ضمن انجام فعالیت‌های تحقیقاتی، نگهداری و تکثیر گونه‌های منقرض شده در طبیعت و گونه‌های در خطر انقراض، با آموزش بازدید کنندگان به خصوص دانش آم... ادامه »
26
اجرای سیستم آبیاری بارانی، چمنکاری و گلکاری بلوار 45 متری کشتارگاه
چکیده: احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر فوق گفت: سیستم آبیاری بارشی یکی از بهترین و به روزترین سیستم های آبیاری در دنیا می باشد که به دليل برقرار شدن توازن بين تبخير، تعرق و مقدار آبيارى، از هدر رفتن آب به‌ صورت روان يا نفوذ عمقى جلوگيرى می نماید ادامه »
24
مرمت سنگ فرش و معابر بوستان های سطح شهر به منظور افزایش رفاه حال شهروندان
چکیده: احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر فوق گفت: در راستای ارج نهادن به همشهریان و همچنین افزایش رفاه و زیبایی بوستان های سطح شهر به خصوص در ایام بهاری، سازمان پارکها و فضای سبز اقدام به مرمت و بهسازی معابر و اماکن سطح شهر نموده است. ادامه »
24
عملکرد سازمان پارکها و فضای سبز در نوروز 93
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک، در خصوص اقدامات صورت گرفته در استقبال از بهار و افزایش رفاه حال همشهریان و مسافرین نوروزی، بیان کرد ادامه »
صفحه 7 از 21اولین   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   آخرین   
مدیرعامل سازمان(احمدحسنی)
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2022 سازمان پارکها و فضای سبز می باشد    شرایط استفاده    قوانین