ورود |   پنجشنبه 30 دي 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان پارکها و فضای سبز

(آرشیو نویسنده arak)

14
معبرسازی ،چمن کاری و گلکاری بلوار آیت ا... غفاری
چکیده: احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر فوق اذعان داشت: به منظور افزایش زیبایی بصری شهر اراک و افزایش آرامش روانی همشهریان، امسال نیز همچون سال های گذشته اقدام به کاشت انواع گل های متنوع متناسب با آب و هوای شهر اراک و چمن کاری بلوارهای سطح شهر نموده ایم. ادامه »
14
تکذیب خبرشایعه فرار شیر پارک وحش اراک
چکیده: احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر فوق گفت: به دنبال انتشار شایعه فرار شیر پارک وحش طی روزهای قبل، بدینوسیله اعلام می شود که شایعه فرار شیر از پارک وحش کذب بوده و شیر 6 ساله پارک وحش هم اکنون در صحت و سلامت کامل به سر می برد و همشهریان اراکی می توانند با مراجعه به پارک وحش از قفس این حیوان زیبا و دیگر حیوانات این... ادامه »
13
بازدید مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک از مدارس سطح شهر
چکیده: به مناسبت فرا رسیدن روز معلم و به منظور ارج نهادن به تلاش های معلمین پر تلاش و مدیران مدارس، حسنی مدیر عامل سازمان پار کها و فضای سبز و لطفعلیان مدیر عامل سازمان نوسازی و بهسازی به نمایندگی از مجموعه شهرداری اراک، از مدارس شهدای برق باختر، مهر و شهید کاوه نبیری بازدید به عمل آوردند و مراتب تشکر و قدردانی خود را از زحمات شبانه روزی معلمین و مدیران ا... ادامه »
11
انتقال آب غیرشرب به مناطق ده گانه کوی صنعتی
چکیده: احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر فوق گفت: تأمين آب شرب براي شهرهاي كشور، هم اكنون از معضلات اصلي مديريت شهري كشور محسوب مي شود که يكي از منطقي ترين روش ها براي مبارزه با كم آبي، جداسازي آب شرب از ديگر آب هاي مصرفي همانند آبي كه براي آبياري فضاي سبز مورد استفاده قرار مي گيرد، است. ادامه »
11
نصب بنر ارتقاء آموزش شهروندی در میدان آزادگان
چکیده: مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک خبر داد: نصب بنر ارتقاء آموزش شهروندی در میدان آزادگان احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر فوق گفت: آموزش از ارکان اصلی رشد شخصیت و تحکیم هویت نظام ارزشی، ملی و انسانی هر جامعه ای محسوب می شود. وی با بیان این مهم که تربیت و آموزش در هر نهاد منجر به اجتماعی شدن در... ادامه »
صفحه 4 از 21اولین   قبلی   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین   
مدیرعامل سازمان(احمدحسنی)
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2022 سازمان پارکها و فضای سبز می باشد    شرایط استفاده    قوانین