ورود |   پنجشنبه 30 دي 1400
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان پارکها و فضای سبز

(آرشیو نویسنده arak)

14
اجرای پروژه خط انتقال آب غیرشرب از شهرک توحید به بلوار جهرم، خیابان آیت ا... غفاری و بوستان نور
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر فوق گفت: كشور ما با توجه به موقعيت خاص جغرافيايي، از جمله كشورهاي خشك و كم آب جهان به شمار مي رود و از سوي ديگر تأمين آب شرب براي شهرهاي كشور، هم اكنون از معضلات اصلي مديريت شهري كشور محسوب مي شود که يكي از منطقي ترين روش ها براي مبارزه با كم آبي، جداسازي آب شرب از ديگر آب هاي مص... ادامه »
14
معرفی پارک وحش شهر اراک به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری اراک
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک در معرفی پارک وحش شهر اراک اظهار داشت: اهمیت باغ های وحش در حفظ و نگهداری گونه های جانوری بر کسی پوشیده نیست. این مراکز در صورت رعایت اصول زیست محیطی و بهداشتی می توانند ضمن انجام فعالیت‌های تحقیقاتی، نگهداری و تکثیر گونه‌های منقرض شده در طبیعت و گونه‌های در خطر انقراض، با آمو... ادامه »
13
ارائه خدمات به ساکنین کوی صنعتی توسط سازمان پارکها و فضای سبز
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک، گفت: از ساعات اولیه شروع یخبندان و بارش برف اکیپ های نمک پاشی و برف روبی سازمان پارکها و فضای سبز به کوی صنعتی اعزام شده و تا پاسی از شب مشغول خدمت رسانی به اهالی این منطقه بودند. ادامه »
13
اقدامات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری در دهه فجر انقلاب اسلامی
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک، گفت: دهه فجر،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است. در دهه فجر؛ اسلام تولدی دوباره یافت و این دهه باید با عظمت هرچه تمامتر برگزارشود. از این رو جشنهای دهه فجر می بایستی همچون مراسم و اعیاد مذهبی گر... ادامه »
12
دیدار پرسنل سازمان پارک ها و فضای سبز با مراجع تقلید در قم به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر
چکیده: احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر فوق گفت: در آیات قرآن و روایات معصومین (ع) نسبت به سفرهای زیارتی تاکید شده و حتی خداوند ثوابی را هم برای این سفرها قائل نموده و در این مکان ها انسان راحت تر می تواند به اهداف مورد نظر اسلام در سفر دست یابد. ادامه »
صفحه 21 از 21اولین   قبلی   12  13  14  15  16  17  18  19  20  [21]  بعدی   آخرین   
مدیرعامل سازمان(احمدحسنی)
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2022 سازمان پارکها و فضای سبز می باشد    شرایط استفاده    قوانین