ورود |   جمعه 16 خرداد 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان پارکها و فضای سبز

(آرشیو نویسنده ArakCity)

26
 بیانیه سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک برای شرکت گسترده در راهپیمایی روزجهانی قدس
چکیده: بسم الله الرحمن الرحیم بیانیه سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک برای شرکت گسترده در راهپیمایی روزجهانی قدس روز جهانی قدس ، به عنوان میراث و یادگار حضرت امام (ره) بزرگ پرچمدار انسانیت ، خمینی کبیر ، روز بیداری و نمایش قدرت امت اسلام و تحقق آمال مسلمین جهان در رفع ظلم و ستم است و بی شک در این روزدشمن صهیونیستی از وحدت و قدرت مسلمانان بر خود خوا... ادامه »
15
سم‌پاشي عاملي مؤثر در حفظ و نگهداري فضاهاي سبز شهر اراك
چکیده: سم‌پاشي عاملي مؤثر در حفظ و نگهداري فضاهاي سبز شهر اراك سازمان پارك‌ها و فضاي سبز شهرداري اراك با هدف مبارزه عليه آفاتي از قبيل انواع شته، انواع برگ‌خوارها، انواع زنجرك‌ها، انواع كنه‌هاي نباتي و مواردي از اين قبيل اقدام به سم‌پاشي گسترده در مناطق سطح شهر نموده است. علي نجفي مدير عامل سازمان پارك‌ها و فضاي سبز ش... ادامه »
14
گزارش عملکرد 3 ماهه روابط عمومی سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری
چکیده: گزارش عملکرد 3 ماهه روابط عمومی سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری به گزارش روابط عمومی سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک اقدامات و فعالیت های روابط عمومی این سازمان در 3 ماهه اخیر تشریح شد. علی صادقی مسوول روابط عمومی سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک در این خصوص اظهار داشت: این روابط عمومی بنرهایی را به مناسبت های مختلف از جمله به منا... ادامه »
صفحه 4 از 4اولین   قبلی   1  2  3  [4]  بعدی   آخرین   
مدیرعامل سازمان(احمدحسنی)
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 سازمان پارکها و فضای سبز می باشد    شرایط استفاده    قوانین