ورود |   جمعه 16 خرداد 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان پارکها و فضای سبز

(آرشیو نویسنده ArakCity)

20
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اراک اعلام کرد: واکاری درختان عاملی در حفظ فضای سبز شهر اراک
چکیده: مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اراک در اعلام خبر فوق اظهار داشت: سازمان مذکور در راستای اجرای پروژه‌های عمرانی شهر اراک اقدام به جابه‌جایی و واکاری درختان مناطقی از سطح شهر نموده است. احمد حسنی واکاری و جابه‌جایی درختان پارک شقایق به پارک شهید باهنر را از اقدامات صورت گرفته در این راستا برشمرد و این مهم را گامی بلند... ادامه »
16
احداث کمربند سبز، نیاز ضروری شهر اراک (2)
چکیده: كمربند سبز به‌صورت كمربندهاي سبز محاط كننده، كمان‌هاي سبز و محورهاي سبز ديده مي‌شود كه مورد اول شناخته شده‌تر از سایر موارد بوده و به‌صورت يك بخش كاملا پوشش دهنده فضاي پيرامون شهرها عمل مي‌نماید. ادامه »
14
احداث کمربند سبز، نیاز ضروری شهر اراک(1)
چکیده: احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اراک خبرداد: احداث کمربند سبز، نیاز ضروری شهر اراک با توجه به رشد فزاینده جمعیت انسانی و توسعه بی حد و حصر تکنولوژی و قرار گرفتن در عصر فرا صنعتی که جوامع بشری از یک طرف با محدودیت منابع جنگلی و از سوی دیگر با آلودگی محیط زیست دست به گریبان هستند، جایگاه فضای سبز نقش بسزلیی را در این دنیا... ادامه »
07
جابه‌جایی و واکاری درختان میدان فراهان
چکیده: مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک خبر داد: جابجایی و واکاری درختان میدان فراهان انجام پذیرفت ادامه »
03
احداث فضای سبز موجبات تلطیف روح و روان و آرامش خاطر
چکیده: مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک خبر داد: احداث فضای سبز موجبات تلطیف روح و روان و آرامش خاطر احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک با اعلام خبر فوق عنوان کرد: فضای سبز شهری با مجموعه عناصر گیاهی موجود در سطح شهر و اطراف شهرها که توسط شهرداری و سایر نهادها و دستگاه‌ها ایجاد می‌شود، اهداف مختلفی را دن... ادامه »
صفحه 2 از 4اولین   قبلی   1  [2]  3  4  بعدی   آخرین   
مدیرعامل سازمان(احمدحسنی)
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 سازمان پارکها و فضای سبز می باشد    شرایط استفاده    قوانین