ورود |   جمعه 15 اسفند 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان پارکها و فضای سبز
22
احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک، گفت: بازی در تقویت جسم و روح کودک تأثیر زیادی دارد.

نصب وسیله بازی پلی اتیلن در بوستان توسکا

نصب وسیله بازی پلی اتیلن در بوستان توسکا

نصب وسیله بازی پلی اتیلن در بوستان توسکا

احمد حسنی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اراک، گفت: بازی در تقویت جسم و روح کودک تأثیر زیادی دارد. او در بازی با سایر کودکان، چگونگی ایجاد ارتباط با آنان را یاد می گیرد و از خود نیز شناخت بهتری پیدا می کند. بازی، عواطف و احساسات کودک را بیدار می کند و او را به سوی زندگی اجتماعی و قبول مسوولیت ها راهنمایی می کند. کودک از طریق بازی یاد می گیرد که چگونه در استفاده از وسایل بازی با دیگران شریک شود و حسّ تعاون و احترام به دیگران را در خود تقویت کند لذا با توجه به اهمیت موضوع سازمان پارکها وظیفه خود دانسته تا با ترمیم و جایگزینی وسایل بازی قدیمی به وسایل بازی پلی اتیلن گامی موثر در جهت رشد و یادگیری امید های آینده کشور بردارد.

در ادامه حسنی با برشمردن ویژگیهای وسایل پلی اتیلن، گفت: وسایل بازی نصب شده از جنس پلی اتیلن می باشد که جزء گروه محصولات سبز هستند و هیچ نوع آلودگی جهت محیط زیست نداشته و قابل بازیافت نیز هستند تمام محصولات تا 80 درجه سانتیگراد دمای محیط هیچگونه تغییر فرمی بروز نداده و قابلیت احتراق ندارند. از دیگر امتیازات این مجموعه عدم انتقال و هدایت گرمای هوا به کاربر و همچنین عدم زنگ زدگی می باشد.

وی مهمترین ویژگی استفاده از وسایل پلی اتیلن را ایمنی بالای وسایل نسبت به وسایل فلزی قدیمی برشمرد و خاطرنشان ساخت: حفظ ایمنی و امنیت کودکان یکی از مسائل مهم در استفاده از این وسایل است که تاکنون بوستانهای آزادی یک دستگاه، امیرکبیر 2 دستگاه، شهدای گمنام یک دستگاه، غدیر2 یک دستگاه، بوستان جدید عرفان یک دستگاه و بوستان توسکا 1 دستگاه مجهز به وسایل بازی پلی اتیلن شده اند و امید است با همکاری و مساعدت مجموعه شهرداری تمام بوستانهای سطح شهر مجهز به وسایل بازی پلی اتیلن گردند.

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (214)
کد خبر: 2781
  • نصب وسیله بازی پلی اتیلن در بوستان توسکا

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

مدیرعامل سازمان(احمدحسنی)
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2021 سازمان پارکها و فضای سبز می باشد    شرایط استفاده    قوانین