ورود |   جمعه 16 خرداد 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان پارکها و فضای سبز
12
حسنی ضمن بیان اهمیت درختان ادامه داد: با استعانت از خداوند متعال سومین مراسم کاشت نهال در بوستان کلاله در ساعت 10 صبح و با حضور شهردار و مسوولین شهرداری و کارشناسان سازمان پارک ها و فضای سبز برگزار گردید.

برگزاری مراسم کاشت نهال در بوستان کلاله واقع در سردشت

برگزاری مراسم کاشت نهال در بوستان کلاله واقع در سردشت

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک خبر داد:

برگزاری مراسم کاشت نهال در بوستان کلاله واقع در سردشت

احمد حسنی مدیرعامل سازمان پارک و فضای سبز شهرداری اراک با بیان خبر فوق گفت: درخت یکی از زیباترین مظاهر خلقت و جلوه ای از تجلیات آفریدگار عالم است. درخت نماد آبادانی و شاخص سبزی و خرمی و مظهر زندگی و باعث تلطیف هوا و موجب آسایش و رفاه مردم و صفا و پاکی طبیعت می باشد و همچنین در دین مقدس اسلام، بنا بر آیات و روایات و سیره معصومین(ع) می توانیم به نقش و اهمیت این نعمت و موهبت عظیم پروردگار عالم پی ببریم. حسنی ضمن بیان اهمیت درختان ادامه داد: با استعانت از خداوند متعال سومین مراسم کاشت نهال در بوستان کلاله در ساعت 10 صبح و با حضور شهردار و مسوولین شهرداری و کارشناسان سازمان پارک ها و فضای سبز برگزار گردید.

وی افزود: این مراسم با شعار خانواده، فضای سبز و شور و نشاط اجتماعی و به منظور ارج نهادن به بنیان خانواده و پیوند آن با فضای سبز و اهمیت جایگاه خانواده و فضای سبز در افزایش نشاط اجتماعی برگزار شد.

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک گفت: نقش خانواده و تاثیر این مهمترین ارگان اجتماعی بر جامعه؛ بر کسی پوشیده نیست، سازمان پارک ها و فضای سبز نیز به دلیل اهمیت جایگاه خانواده ها و نقش آنها در توسعه و حفظ فضای سبز این روز را به نام خانواده و فضای سبز نامگذاری نموده است.

حسنی در پایان تاکید کرد: سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اراک در تلاش است تا به منظور گسترش فضای سبز شهری، کاشت نهال در همه مناطق سطح شهر صورت پذیرد تا با همکاری و مشارکت خانواده ها در آینده شهری آباد و عاری از آلودگی داشته باشیم.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (136)
کد خبر: 2379
  • برگزاری مراسم کاشت نهال در بوستان کلاله واقع در سردشت
  • برگزاری مراسم کاشت نهال در بوستان کلاله واقع در سردشت

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

مدیرعامل سازمان(احمدحسنی)
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 سازمان پارکها و فضای سبز می باشد    شرایط استفاده    قوانین