ورود |   جمعه 16 خرداد 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
اخبار سازمان پارکها و فضای سبز
21
دهه فجر گراميداشت تجلي وعده الهي به آزادگان، مومنين و مستضعفين ميباشد. استمرار هر نهضتي به زنده نگه داشتن انگيزههاي اصلي آن وابسته است.

بیانیه سازمان پارک ها و فضای سبز به مناسبت یوم الله 22 بهمن

بیانیه سازمان پارک ها و فضای سبز به مناسبت یوم الله 22 بهمن
بسمه تعالی
دهه فجر گراميداشت تجلي وعده الهي به آزادگان، مومنين و مستضعفين ميباشد. استمرار هر نهضتي به زنده نگه داشتن انگيزههاي اصلي آن وابسته است.
ضمن گراميداشت اين روز بزرگ كه از ايام ا... و از نمونه هاي بارز پيروزي خون بر شمشير است باید تلاش نمائیم با پاسداري از دستاوردهاي ارزشمندي كه در راه دستيابي به آنها مجاهدتهاي فراوان انجام گرفته و بهترين عزيزان ما با تقديم جان شيرين خود در راه اسلام اين افتخارات را در تاريخ ايران اسلامي ثبت نمودند قدردان و شكر گزار اين نعمتها باشيم.
منجي و امام آزادگان، شهيدان و مبارزان، تداوم انقلاب اسلامي را بر بقاي حكومت و ولايت اسلامي معنا نمود و حكومت اسلامي را به خلف صالح خود حضرت آيت ا... خامنهاي به امانت سپرد تا با پيوند امت و ولايت حاكميتي برپا نگهدارنده شريعت ديني، امانت دار و پاسدار خلق خدا، پناه امت و مستضعفين، مقاومت در برابر بدعتهاي كج انديشان و متحجران، در دين و مبارزه با دشمنان و ملحدان، انقلاب اسلامي قوام و بقاء يابد.
اكنون در مقطع حساس و سرنوشت سازي از دوران انقلاب اسلامي قرار گرفتهايم، مسئوليت ديني و انقلابي ما را بر اين می دارد ضمن شناخت صحيح از مقتضاي زمان خود، در ابعاد سياسي، اقتصادي و اجتماعي و بويژه در جبهه مبارزه با استكبار جهاني از ميراث گران سنگ انقلاب صيانت نماييم.
در همین راستا  مدیر عامل و پرسنل سازمان پارکها وفضای سبز شهردلری اراک در آستانه حماسه بزرگ 22 بهمن با حضور گسترده خود  در راهپیمایی عظیم و خیره کننده این روز بزرگ انقلاب اسلامی ، همراه با سیل خروشان مردم شریف و شهید پرور نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان های بلند معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و تاسی از رهبر فرزانه انقلاب اسلامی یکبار دیگر در این حماسه عظیم  شرکت می نمائیم و ندای برائت و  انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام داشته و در جهت نیل به اهداف نهضت جهانی اسلام از هیچ کوششی فروگزار نخواهیم نمود
روابط عمومی سازمان پارکها وفضای سبز شهرداری اراک
تعداد امتیازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (243)
کد خبر: 1079
  • بیانیه سازمان پارک ها و فضای سبز به مناسبت یوم الله 22 بهمن

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

مدیرعامل سازمان(احمدحسنی)
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 سازمان پارکها و فضای سبز می باشد    شرایط استفاده    قوانین